`Savaşan ve hızlı hücuma çıkan bir takım olacağız`

`Adanaspor taraftarı yeni sezonda nasıl bir takım görecek?` sorusuna Ekrem Al`ın yanıtı:

14.07.2013 13:12

Adanaspor Teknik Direktörü Ekrem Al, Adana kampının iyi geçtiğini ve 17 Temmuz’da Gaziantepspor ile özel bir maç yapacaklarını söyledi. Adana kampının ardından 21 Temmuz’da Kartepe’de ikinci etap kampına başlayacaklarını ve Kartepe’de 5-6 hazırlık karşılaşması oynamayı planladıklarını söyledi. Adanaspor’da olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Teknik Direktör Ekrem Al, takım içerisinde aile ortamlarının olduğunu ve herkesin sorumluluğunu bildiğini ifade etti..

Transfer döneminde acele etmediklerini, gençleri görebilme fırsatı bulduklarını anlatan Ekrem Al,tüm oyuncuların özverili çalıştığını ve inançlarının iyi olduğuna dikkat çekti.. Tiago transferini gerçekleştirdiklerini ve Brezilyalı oyuncunun Türkiye’de oynamasıyla birlikte bu ligi bilmesinin avantaj olduğunu belirten Adanaspor Teknik Direktörü Ekrem Al, Tiago’nun Adanaspor’a çok faydası olacağına da dikkat çekti..

Genç oyuncular transfer ettiklerini ve son olarak da Yasin Yılmaz ile anlaştıklarını hatırlatan Ekrem Al,”Yasin de geldi. Genç oyuncular aldık. Altyapımızdan ve kiralık giden genç oyuncularımız da var. Takım içerisinde tecrübeli oyunculara da sahibiz. Genç ve tecrübeli oyuncuları kaynaştıracağız. Transfer devam edebilir. Kartepe kampında bakacağız, eksiğimiz olursa, eksik olan bölgemize mutlaka takviyeler yapacağız”dedi..

“Adanaspor  taraftarı yeni sezonda nasıl bir Adanaspor görecek” sorusuna ise Turuncu-Beyazlı takımın Teknik Direktörü Ekrem Al,takım savunmasını iyi yapan ve hızlı hücuma çıkan bir Adanaspor yaratmaya çalışacaklarını anlattı. Klasik bir deyim olabilir ama Adanaspor’un koşan, mücadele eden ve savaşan bir kimliğe bürünmeye çalışacağını söyleyen Ekrem Al,”Takım savunmasını iyi yapan bir takım olmak istiyoruz.Koşan,mücadele eden ve aynı zamanda hücuma hızlı çıkan bir takım olacağız. En önemlisi yeniden yapılanırken başarmaya çalışacağız”şeklinde konuştu.